SZKOŁY

Sport  to najlepsza forma aktywności dla dzieci i młodzieży. Uczy, bawi i pomaga rozwijać pasje. Chcielibyśmy pokazać nasze zamiłowanie do sportów, które my uprawiamy od dziecka, i dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć atrakcji dla najmłodszych.
Poniższe propozycje są poglądowe, skontaktuj się z nami pod adresem biuro@rivent.pl, w celu dobrania idealnej oferty.

Rafting Dunajec


Rafting Dunajcem – to największa atrakcja w regionie. Rafting Dunajcem jest niesamowitą przygodą dla każdego. To dwie godziny na 14 kilometrowej trasie wspaniałej zabawy, lekkich dreszczyków, pięknych krajobrazów i nowych doświadczeń.

Kursy kajakarstwa - Gruzja


Spływ Kajakami – spływ kajakowy przez Przełom Dunajca, to rekreacyjna trasa, która będzie odpowiednia dla młodszych uczestników, pływamy na kajakach 2- osobowych, pod okiem doświadczonych instruktorów.

Rafting - Salza&Enns


White Water Challenge – doskonały jednocześnie bezpieczny sposób na budowanie sprawnie działającego teamu oraz nauka podstawowych technik ratownictwa na wodzie. To niesamowite połączenie zabawy z nauką!


Rowery – wysiłek fizyczny, satysfakcja z przebytych kilometrów i przepiękne krajobrazy, to idealny przepis na udaną wycieczkę klasową.

Szybka rezerwacja!
Cześć! W czym możemy pomóc?