IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Jeśli chcesz spędzić niesamowity weekend panieński lub kawalerski, albo zrobić coś niesamowitego w swoje urodziny wraz z bliskim Ci osobami, koniecznie zaplanuj swoją imprezę razem z Nami. Proponujemy Ci aktywne spędzenie czasu, w wodzie, na łonie natury, na wysokości lub przy wspólnym ognisku!
Poniższe propozycje są poglądowe, skontaktuj się z nami pod adresem biuro@rivent.pl, w celu dobrania idealnej oferty.

Rafting - Salza&Enns


White Water Challange – doskonały i jednocześnie bezpieczny sposób na super zabawę w wodzie oraz naukę podstawowych technik ratownictwa na wodzie. To niezapomniana przygoda, adrenalina i mocne wrażenia, z którymi będzie musiała poradzić sobie cała ekipa!

Rafting Dunajec


Rafting Dunajcem – to największa atrakcja w regionie. W tym sporcie liczy się współzawodnictwo, jeśli go nie ma – grupa od razu ląduje w wodzie, więc na pewno będzie dużo śmiechu.

Kursy kajakarstwa - Gruzja


Spływ Kajakami – kajakiem przez Dunajec? Brzmi idealnie! Możecie zdecydować czy pływacie w parach na 2- osobowych kajakach czy solo w pojedynczym kajaku. To wspaniała okazja do spędzenia 3 godzin, na wspólnym wiosłowaniu.


Gry terenowe – to wspaniała zabawa w terenie, która uczy współzawodnictwa, orientacji topograficznej i czytania mapy. Ta atrakcja na pewno spodoba się każdemu.


Rowery – wysiłek fizyczny, satysfakcja z przebytych kilometrów i przepiękne krajobrazy, to idealny przepis na udaną wspólną przygodę, która na pewno długo zostanie w pamięci całego zespołu.

Rowery elektryczne – dla odmiany, w Naszej ofercie można odnaleźć cos dla fanatyków „elektryków”. Czemu by nie pojeździć nimi po górach? U Nas wszystko jest możliwe.


Piesze wycieczki – piękne góry, las, szum potoków i widoki zapierające dech w piersiach, dla całego zespołu to będzie mile spędzony czas, na wspólnych pogawędkach podczas spaceru.


Paintball – doskonała gra, która wymaga zaangażowania całego teamu i współpracy. Różne misje wymagają innych taktyk. Paintball to gra polegająca na strzelaniu kulkami wypełnionymi farbą ze specjalnych karabinków paintballowych, która dostarczy Wam mnóstwo zabawy.

Tyrolka na Dunajcem


Tyrolka nad Dunajcem – to 150 metrowy zjazd na linie z jednego brzegu Dunajca na drugi, pokaże jak odważną posiadasz ekipę. Nie bój się, ze zjazdu wszyscy wrócą cali i zdrowi – to bardzo bezpieczna atrakcja, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.


Park linowy – przygoda na wysokości ok 11 metrów, która na pewno umocni i scali Was jako zespół, To blisko 500 – metrowa trasa, na której nie zabraknie wam przeszkód, lin, i zjazdów na tyrolce.


Grill / Kociołek z ogniska – wieczorami polecamy zabawę przy cieple ogniska, przepysznym jedzeniu i wspólnej biesiadzie do białego rana!

Szybka rezerwacja!
Cześć! W czym możemy pomóc?