



Spływ Dunajcem na Desce SUP
Już od: 80,00 zł
Dostępne terminy
Spływ Dunajcem Deską SUP to niezapomniana przygoda, która spodoba się każdemu kto uwielbia kontakt z przyrodą i stawia na aktywny wypoczynek. Jeśli zaliczyłeś już spływ na tratwie, kajaku czy pontonie – koniecznie spróbuj spłynąć na desce SUP!
Spływ Dunajcem na Desce SUP: Szczawnica – Wietrznice
Spływ na desce SUP – polega na utrzymaniu równowagi na desce i odpychanie się wiosłem. Dlatego można pływać nią dosłownie wszędzie: po jeziorze, morzu czy tak jak my – po górskiej rzece. Jego pierwotną formą były kajaki, a my jako pasjonaci wiosła również polecamy spróbowanie swoich sił na desce.
Umiejętności jakie musisz posiadać by uczestniczyć w Spływie Deską SUP to minimalne doświadczenie w pływaniu na desce i ogólna dobra sprawność fizyczna. Innymi słowy, ważne by posiadać podstawowe umiejętności, by opanować deskę na rzece górskiej.
Spływ Dunajcem Deską SUP to aktywna forma spędzania czasu z rodziną i znajomymi, podczas której czeka Cię mnóstwo śmiechu. Bardziej doświadczeni mogą spróbować swoich sił w Przełomie Dunajca, zobaczysz przepiękne widoki m.in masyw Trzech Koron oraz Sokolicę.
Dzięki Desce Sup nabierzesz lepszej koordynacji ruchowej, większy wysiłek odczują Twoje mięśnie, dotlenisz organizm i poprawisz swoje samopoczucie 🙂 Podsumowując Spływ Dunajcem Deską SUP na pewno będzie niezapomnianą przygodą i rozrywką dla każdego!
Zajrzyj na naszego bloga i zapoznaj się z artykułem dotyczącym Spływu Dunajcem, a także innymi atrakcjami jakie możesz zaliczyć w Przełomie Dunajca.
Cena Spływu Dunajcem Deską Sup zawiera:
- Sprzęt: kask, kamizelka asekuracyjna, wiosło,
- Akcesoria wodoszczelne na sprzęt elektroniczny,
- Darmowy parking przy każdym obiekcie.
Cena Spływu Deską Sup nie zawiera:
- Opieki instruktora.
Jak się przygotować do Spływu Dunajcem Deską Sup:
- W dni ciepłe i słoneczne: odzież sportowa szybkoschnąca np. lycra, obuwie na wodę (wiązane, na solidnej podeszwie) i krem z filtrem. Dlatego, że na wodzie słońce mocno opala,
- Na chłodne dni dodatkowo lekka kurtka,
- W dni deszczowe i zimne poniżej 15 °C istniej możliwość wypożyczenia pianki neoprenowej, obuwia neoprenowego, kurtki wodoodpornej. Zapewnią one komfort nawet przy temperaturach poniżej 0 °C.
Poziom trudności | średni |
---|---|
Dostępność atrakcji | Od 1 kwietnia do 31 października |
Czas trwania | ok 2.5h |
Długość trasy | Szczawnica – Wietrznice około 18 km |
Zastrzeżenia | Ogólna dobra sprawność fizyczna oraz umiejętność pływania na desce sup. |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.