Wypożyczalnia Kajaków Dunajec

Już od: 50.00

Wypożyczalnia kajaków Dunajec Rivent – Sport – Największa Wypożyczalnia Kajaków w Szczawnicy – Współzałożyciel 2-krotny Olimpijczyk z Aten i Pekinu Paweł Sarna.

W naszej ofercie posiadamy kajaki 1, 2 osobowe tradycyjne polietylenowe (plastikowe), niewywrotne kajaki 1, 2 osobowe pneumatyczne (pompowane), packrafty, kanadyjki 2-4 osobowe oraz kajaki z najwyższej półki PREMIUM cenionych producentów: takich jak Gumotex, Pyranha, Robfin. Nasz sprzęt zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas spływu. Wygodne, czyste kamizelki asekuracyjne oraz kaski wliczone są w cenę wypożyczenia kajaków. Posiadamy 3 wypożyczalnie kajaków na Dunajcu w Zabrzeży, Szczawnicy oraz Sromowcach Niżnych. Zapraszamy na wspólną przygodę!
Spływ kajakiem Przełomem Dunajca to najlepszy sposób na przeżycie niezapomnianej przygody, w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski. Dlatego warto wypożyczyć kajaki i zabrać swoich bliskich, by razem z Tobą, mogli podziwiać uroki malowniczych Pienin. Wybierz się z Nami na kajaki i przekonaj się sam! Jeśli masz jakieś obawy to skontaktuj się z nami. Kajakarstwo to nasza pasja od ponad 20 lat!

Czytaj dalej