KRÓTKA HISTORIA NASZEJ WSPÓŁPRACY…

Ponad 20 lat temu… jako dzieci wsiedliśmy do kajaka górskiego i tak rozpoczęła się nasza przygoda z kajakami. Wiele lat treningów i startów w zawodach najwyższej rangi spowodowało, że zdobyliśmy duże doświadczenie oraz umiejętności w tym sporcie. Sukcesy i porażki nauczyły nas tego, aby dążyć do celu i robić w życiu to co się lubi. Tak, kajakarstwo górskie stało się naszą pasją i sposobem na życie. Dziś staramy się promować, ten wciąż niszowy sport w Polsce i dokładamy wszelkich starań, aby pokazać piękno kajakarstwa na najwyższym poziomie. Wierzymy, że poprzez uprawianie kajakarstwa górskiego  można pokonać swoje słabości, kształtować siłę swojego charakteru i  przeżyć wspaniałą przygodę.

Paweł Sarna i Krzysztof Jakubowski

Nasz Team to pasjonaci, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. To byli i czynni członkowie kadry narodowej. Utytułowani zawodnicy oraz doświadczeni kajakarze górscy – członkowie wielu wypraw po najtrudniejszych rzekach Europy!  Założyciele firmy Paweł Sarna wielokrotny Olimpijczyk  i Krzysztof Jakubowski, to fanatycy kajakarstwa, którzy już blisko 10 lat dzielą się swoim zamiłowaniem.

pawel-sarna

PAWEŁ SARNA

ZAŁOŻYCIEL FIRMY, INSTRUKTOR, TRENER KAJAKARSTWA GÓRSKIEGO

Dwukrotny olimpijczyk „Ateny 2004”, „Pekin 2008”, kilkukrotny medalista Mistrzostw Świata, Europy i Polski. Miłośnik różnych dyscyplin sportowych, letnich jak i zimowych. Wciąż poszukujący wrażeń i nowych wyzwań, pasjonat kajakarstwa górskiego

krzysztof-jakubowski

KRZYSZTOF JAKUBOWSKI

ZAŁOŻYCIEL FIRMY, INSTRUKTOR RAFTINGU I KAJAKARSTWA GÓRSKIEGO

Instruktor Kajakarstwa Górskiego –  od 13 roku życia związany z kajakarstwem górskim. Uczestnik i medalista Mistrzostw Polski, reprezentant klubu oraz Polski w międzynarodowych zawodach kajakowych, uczestnik Mistrzostw Europy w kajakarstwie górskim.

Szybka rezerwacja!
Cześć! W czym możemy pomóc?