MOJA KRÓTKA HISTORIA … 

Ponad 20 lat temu… jako dziecko wsiadłem do kajaka górskiego i tak rozpoczęła się moja przygoda z kajakami. Wiele lat treningów i startów w zawodach najwyższej rangi spowodowało, że zdobyłem duże doświadczenie oraz umiejętności w tym sporcie. Sukcesy i porażki nauczyły mnie tego, aby dążyć do celu i robić w życiu to co się lubi. Tak, kajakarstwo górskie stało się moją pasją i sposobem na życie. Dziś staram  się promować, ten wciąż niszowy sport w Polsce i dokładam  wszelkich starań, aby pokazać piękno kajakarstwa na najwyższym poziomie. Wierzę, że poprzez uprawianie kajakarstwa górskiego  można pokonać swoje słabości, kształtować siłę swojego charakteru i  przeżyć wspaniałą przygodę.

Krzysztof Jakubowski

Nasz Team to pasjonaci, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. To byli i czynni członkowie kadry narodowej. Utytułowani zawodnicy oraz doświadczeni kajakarze górscy – członkowie wielu wypraw po najtrudniejszych rzekach Europy!

krzysztof-jakubowski

KRZYSZTOF JAKUBOWSKI

ZAŁOŻYCIEL FIRMY, INSTRUKTOR RAFTINGU I KAJAKARSTWA GÓRSKIEGO

Instruktor Kajakarstwa Górskiego –  od 13 roku życia związany z kajakarstwem górskim. Uczestnik i medalista Mistrzostw Polski, reprezentant klubu oraz Polski w międzynarodowych zawodach kajakowych, uczestnik Mistrzostw Europy w kajakarstwie górskim.

Szybka rezerwacja!
Cześć! W czym możemy pomóc?