SZKOŁY

Sport  to najlepsza forma aktywności dla dzieci i młodzieży. Uczy, bawi i pomaga rozwijać pasje. Chcielibyśmy pokazać nasze zamiłowanie do sportów, które my uprawiamy od dziecka, i dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć atrakcji dla najmłodszych.
Poniższe propozycje są poglądowe, skontaktuj się z nami pod adresem biuro@rivent.pl, w celu dobrania idealnej oferty.

Rafting Dunajec


Rafting Dunajcem – spływ zaczyna się w Sromowcach Niżnych, a kończy w Szczawnicy; to doskonała forma aktywności, która uczy współzawodnictwa i rywalizacji.

Kursy kajakarstwa - Gruzja


Spływ Kajakami – spływ kajakowy przez Przełom Dunajca, to rekreacyjna trasa, która będzie odpowiednia dla młodszych uczestników, pływamy na kajakach 2- osobowych, pod okiem doświadczonych instruktorów.

Rafting - Salza&Enns


White Water Challange – doskonały jednocześnie bezpieczny sposób na budowanie sprawnie działającego teamu oraz nauka podstawowych technik ratownictwa na wodzie. To niesamowite połączenie zabawy z nauką!


Gry terenowe – to wspaniała zabawa w terenie, która uczy współzawodnictwa, orientacji topograficznej i czytania mapy. Na pewno spodoba się każdemu uczestnikowi!


Rowery – wysiłek fizyczny, satysfakcja z przebytych kilometrów i przepiękne krajobrazy, to idealny przepis na udaną wycieczkę klasową.


Piesze wycieczki – to dodatkowa lekcja przyrody, rekreacyjnymi trasami górskimi, która pozytywnie wpłynie na kondycje uczestników.

Szybka rezerwacja!
Cześć! W czym możemy pomóc?